Kariéra

Jsme zlínská firma rodinného typu, která se na mezinárodním IT trhu pohybuje téměř 30 let. Našimi zákazníky jsou firmy z regionů: Evropa, USA, Čína. Na světových trzích jsme etablovaní v oblastech vývoje a implementací samostatných řídících systémů ve strojírenství, vývoje a implementace ERP systému proALPHA a dalších.

 

Do našich týmů hledáme posily na pozice:

Požadujeme

Chuť programovat a jít do nových technologií, aktivní znalosti v zájmových oblastech, snahu o odborný profesní rozvoj, spolehlivost, samostatnost v řešení problémů a týmového ducha.

Nabízíme

Zázemí stabilní, rodinné firmy, která je na trhu téměř 30 let. Stálý pracovní kolektiv, práce s dlouhodobou perspektivou, individuální a přátelský přístup. Zajímavou práci na projektech, jejichž průběh závisí především na Vašich schopnostech. Zahraniční služební cesty, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu a neomezené sick-days. Možnosti dalšího profesního rozvoje, jazykové kurzy (AJ, NJ) a špičkové IT vybavení. Dotované stravování, na pracovišti káva, čaj a další nealkoholické nápoje zdarma. Dlouhodobě v IT nadprůměrné základní ohodnocení a bonusy v závislosti na výsledcích. Místo výkonu práce ve Zlíně, práci na plný úvazek, možná i brigáda při studiu či jiný model spolupráce.

Průběh výběrového řízení

  • Vstupní telefonický pohovor ( cca 10 minut)
  • Vypracování testovacího příkladu (čas záleží na Vás…)
  • Neformální osobní pohovor ve firmě s přímým nadřízeným (cca 1 hodina)
  • Nástup 😊

Kontakt

Ing. Martin Šebesta – jednatel
e-mail: martin.sebesta@spc.cz
tel: +420 604 201 162