Mobilní aplikace

Náš tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací nativních aplikací pro platformy:

  • iOS
  • Android
  • Windows Mobile
  • Specifickou možností realizace jsou úpravy ERP systému proALPHA® pro hlášení výrobních a logistických dat z průmyslových mobilních zařízení.

Provádíme celý vývojový cyklus od zpracování zákaznických požadavků přes grafický návrh, až po kódování, QA, instalaci a údržbu. Jedná se o komplexní aplikace, které pracují s velkými objemy dat z ERP systémů nebo CRM.

Kromě těchto velkých aplikací jsme schopni vytvořit specifické aplikace dle zadání zákazníka.

Mobilní klient CRM systému

Jedná se o aplikaci pro finanční konzultanty, která umožňuje vést základní agendy vztahů se zákazníkem přímo na mobilních zařízeních. Technologie: nativní aplikace pro platformy iOS a Android. Komunikace s Javovým aplikačním serverem  pomocí REST API a JSON.

Aplikace pro sběr výsledků on-line turnajů elektronicých her

Aplikace umožňuje hráčům nahlásit výsledky vzájemných duelů, které se následně centrálně zpracovávají na serveru. Výsledky lze dodávat i ve formě fotografie ze hry, pořízenou daným mobilním zařízením. Lze je také sdílet na sociálních sítích. Technologie: nativní aplikace pro Adroid a iOS. Serverová aplikace založená na frameworku Symfony.

Hella

Jednoduchá mobilní aplikace pro podporu marketingu a produktů Hella (klaksony) německé firmy Hella KGaA Hueck & Co. Technologie: Android

KGaA Hueck & Co. Technologie: Android

Více informací o vývoji mobilních aplikací v naší fimě lze najít zde…