Partneři

Pro zajištění maximální kvality a úrovně služeb jsme certifikovanými partnery předních světových výrobců a dodavatelů informačních technologií:

 

proALPHA GmbH je přední německý producent ERP systému proALPHA. Jedná se o komplexní, standardní, široce parametrizovatelné řešení orientované na velké a střední výrobní a obchodní firmy. SPC solutions s.r.o. je výhradním partnerem proALPHA pro Českou a Slovenskou Republiku. Zákazníkům nabízíme komplexní řešení projektu od úvodních konzultací přes analýzu, vývoj a implementaci až po údržbu.

 

 

tSoft GmbH – přední dodavatel systému TEX.NET pro podporu exportních a spedičních činností na německém trhu. SPC solutions s.r.o. je výhradním vývojovým a implementačním partnerem firmy tSoft.

 

 

 

Progress Software Corporation – americký dodavatel aplikačního a databázového systému Progress Software.

 

 

 

 

Galeos – technologická a konzultační firma. Svým zákazníkům pomáhá zvyšovat efektivitu a rychle a správně reagovat díky lepšímu využití dat a flexibilním pravidlům i procesům. Přináší jim tak vyšší konkurenceschopnost, ziskovost i radost z práce. www.galeos.cz

 

 

 

Microsoft – Partnerství v oblasti serverových a desktopových operačních systémů, databázových produktů a vývoje mobilních aplikací. Certifikace: Microsoft Silver Partner

 

 

 

IBM – Partnerství v oblasti implementace ERP systémů. Certifikace: IBM Business Partner.